optoinbit head banner

Anyoption Hakkında

 

Anyoption şirketinin arkasında gerçekte kim var?

Bu şirket güvenilir mi yoksa Anyoption’ın dolandırıcılığı ile ilgili söylentiler doğru mu?

Bu soruların doğru yanıtları bizde.

Anyoption şirketinin profili

En son ne zaman bir sitedeki “Hakkımızda” sayfasını okuyarak o şirketle ilgili gerçek bir fikir edinebildiniz? Aslında bu basit sayfa, karşınızdaki şirketin ne tür bir şirket olduğunu anlamak bakımından çok önemli olabilir.

Ama maalesef, söz konusu ikili opsiyon aracısının “hakkımızda” sayfası kendisiyle alakalı hiç bir bilgi vermemektedir. Bir şirket aracılığıyla yatırım yapan yatırımcılar, güvenlerini (ve de paralarını) yatırdıkları şirket hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Anyoption’un sitesi böyle bir bilgi sunmamaktadır.

Dolandırıcılık dedikodularını önlemek, ciddi ve profesyonel bir şirket olarak algılanmak için Anyoption’un sitesindeki ‘hakkımızda’ sayfası, markanın arkasındaki insanlarla ilgili daha fazla bilgi vermelidir.

Gerçek Anyoption şirketi hakkında

Kimle muhatap olduğunuzu araştırırken, bir sitenin “Şartlar ve Koşullar” sayfasına bakmak çoğunlukla daha fazla bilgi sağlar. Burada da durum aynı: Anyoption’un Anyoption Ödeme Hizmetleri Ltd. adıyla Kıbrıs’ta faaliyet gösterdiğini hemen anlıyoruz. İkili opsiyon şirketlerinin çoğu Kıbrıs merkezli olduğundan, bu durum şüphe uyandırmamalıdır.

Peki, arkasında kim var? İnternet üzerinde bununla ilgili bilgi bulamazsınız, bu da büyük bir sorundur. Bir işletmenin arkasındaki gerçek insanların kim olduğunu bilmek her zaman önemlidir, özellikle de bu şirket üzerinden yatırım yapmayı planlıyorsanız.

İşte bu yüzden bu aracıya ait resmi bilgileri internet üzerinde ararken çoğu zaman Anyoption dolandırıcılığı veya benzeri şikâyetlere rastlamamız çok da şaşırtıcı olmasa gerek. Her ne kadar müşterilerin kaygıları anlaşılabilir olsa da, bu şirketlerin yüksek riskli ürünler sundukları da bir gerçektir. İkili opsiyon ticareti, daimi başarıyı garanti etmez ve her ne kadar spekülatif bir yatırım aracı olsa da yatırımcıları aldatmak gibi bir amaç yoktur.

Anyoption ile para kazanabilir miyim?

Belki evet, ama asıl sormanız gereken soru şudur: “İkili opsiyon ticaretinde başarılı olmak için en iyi oranları kim veriyor?” İkili opsiyon ticareti düzenli bir gelir sağlayabilir ve yüksek getirisi de kesinlikle cezbedicidir. Ama hayattaki diğer her şey gibi, sonuç elde etmek için azim ve gayret gerekecektir.

Belirli varlık türlerini öğrenmeli, mantıklı bir portföy oluşturmalı ve katı bir ikili opsiyon stratejisi uygulamalısınız. Hatalarınızı analiz ederek kendinizi geliştirmeli ve adım adım ilerlemelisiniz. İster bu aracıyı ister daha deneyimli başka bir aracıyı tercih etmiş olun, ancak bu sayede bu finansal araçtan yararlanabilirsiniz.

Ana sayfamızda, normal bir aracı ile size kâr ettirecek aracılar arasındaki farkları vurguladık. Ciddi ve profesyonel aracılar, alacağınız sonuçları önemli ölçüde etkileyecek kapsamlı eğitim araçları sunmaktadır. Anyoption gibi bir şirket ise iyi bir yatırım platformu sunarken ne öğrenme materyalleri ne de ücretsiz eğitimler veya yatırım tavsiyeleri sunmamaktadır. Peki kim sunmaktadır?

Çevrimiçi Aracılık

İkili opsiyon piyasasında çevrimiçi aracılık hizmetinde aracılık ücreti veya komisyon gibi kesintiler olmaz. İkili opsiyon aracısı, ikili opsiyon işlemleri için hizmet sağlayan şirketlere verilen addır. Bu şirketler, yatırımcıların opsiyonları doğrudan satın aldığı şirketlerdir. Her ne kadar piyasadaki şirket sayısı sürekli artsa da, yatırım yapılabilecek şirket sayısı oldukça azdır.

EZTrader, deneyimli yatırımcıların en çok övdüğü şirkettir. Alınan geribildirimler; bu aracının en iyi finansal tavsiyeleri sunduğunu, kusursuz ve profesyonel bir hizmet sağladığını, faydalı ve eksiksiz bir eğitim merkezine sahip olduğunu göstermektedir. Elbette, işlem başına %95 ile piyasadaki en iyi ödemeyi sunduğu gerçeği de bir etkendir. Ama en önemlisi de tertemiz bir itibara sahiptir ve paranızı yatırabileceğiniz harika bir şirkettir.

EZtrader

OptionBit, kusursuz bir müşteri hizmetleri ve acemiler için sağladığı çevrimiçi e-kursun bir sonucu olarak pazar payını ve cazibesini sürekli artıran büyük şirkettir. Online yatırımın, yatırım stratejilerini kullanmanın ve portföy çeşitliliğinin esaslarını öğrenmek istiyorsanız, bu ikili opsiyon aracısı kayıt olan herkese bunu ücretsiz sunmaktadır.

optionbit banner

Amerika’nın en büyüğü olan TradeRush da iyi bilinen bir ikili opsiyon şirketidir. Kaydolur kaydolmaz size piyasadaki en geniş eğitim videosu arşivini sunar. Cömert nakit bonusunun yanı sıra TradeRush, yeni yatırımcıların çok memnun kaldığı bir hizmet olan birebir eğitim de sağlar. Bu tür bireysel hizmetler, yatırım deneyiminin tüm parametrelerine yansımakta ve bu da aracıyı ciddi yatırımcılar için tercih edilen bir yer haline getirmektedir.

Anyoption Hakkında – Sonuç

Bu şirket sunumunu iyileştirmeli, sahipleri, kökeni ve iç tüzüğü hakkında daha fazla bilgi sağlamalıdır. Ayrca ikili opsiyon ticaretinin taşıdığı riskler ve bunlardan nasıl kaçınılabileceği ile ilgili daha fazla bilgi sunmalıdır.

Resmi olarak Kıbrıs’ta kurulu bir şirket olmasının konuyla bir ilgisi yoktur, çünkü ikili opsiyon piyasası ile ilgili bu ülkede yapılan düzenlemelerden sonra ikili opsiyon şirketlerinin çoğu bu ülkeye taşınmıştır. O zamandan beri Kıbrıs, büyük bir mali kriz yaşamaktadır ve Anyoption ve diğer şirketlerin başka bir ülkeye taşınması beklenmektedir.

 Posted by at 8:25 am